Kur Edi Rama ishte në klasën e parë (FOTO)

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka uruar sot nxënësit dhe mësuesit për vitin e ri shkollor

Rama nënvizon se ky vit shkollor nis me energji dhe ambicie të reja.

“Urimet më të përzemërta për vitin e ri shkollor nga oborri i shkollës Sami Frashëri ku mësimi ka rinisur me energji dhe ambicie të reja”, shkruan Rama.

Po si ka qenë kryeministri Rama në klasën e parë?

Në këtë foto ai shfaqet me një veshje të rregullt, një përparëse me jakë të bardhë, një çantë dhe një tufë lule në dorë, me siguri për mësuesen e tij.

Shiko tv shqip

Related Posts