Kush ia paska vjedhur zemrën Rike Roçit? Modeles i tërheq vëmendjen libri “Vetëm një rrahje zemre”

Modelja e njohur, Rike Roçi është një prej emrave më të përfolur të showbizzit në Shqipëri.

Ajo jeton dhe punon dhe në Itali dhe këtë e tregon herë pas here nga postimet që ajo bën në rrjetet sociale.

Modelja vazhdimisht ka postuar foto apo video për të treguar se është një lexuese e mirë e librave, kryesisht romanet duket se janë më të preferuarit e saj.

Së fundmi ka publikuar një video brenda një librarie ku shihen romane të gjuhës italiane, e në një moment ndalon para një libri duke treguar titullin e tij: Vetëm një rrahje zemre.
Me sa duket Rikja ashtu si çdo vajzë pëlqen të lexojë romanet me historitë e bukura të dashurisë, që të mbërthejnë me orë të tëra derisa ti kupton se mbarove së lexuari librin me një frymë.

Shiko tv shqip

Related Posts