Mbylli dollapin me këmbën e ngritur, ndjekësit e kritikojnë për këtë detaj (VIDEO)

Prej disa kohësh balerina Alba Hoxha është kthyer në një prej personazheve më të komentuar të showbiz-it. Ajo gjithashtu ka edhe shumë ndjekës në profilin e “Instagram”-it, ku postimet e saj tërheqin shpeshherë vëmendjen.

Së fundmi balerina ka nisur duke publikuar disa video ndryshe nga herët e tjera, ku jemi mësuar ta shohim duke kërcyer. Alba ka video të ndryshme ku shfaqet duke dhënë motin në mënyrë të çudtishme, apo duke mbyllur bagazhin e makinës me këmbët lart, veprime për të cilat e ka ndihmuar elasticiteti si balerinë.

Ndërsa sot ajo ka publikuar në “Instagram” një video ku tregon se është në shtëpi. Ajo shfaqet në kuzhinë teksa nxjerr një ëmbëlsirë nga dollapi dhe për ta mbyllur më pas, ngre njërën këmbë.

 

View this post on Instagram

 

A Dancer’s life is sweet 😋

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Shiko tv shqip

Related Posts