Më i dashuri nga publiku deri tani, njihuni me detaje nga jeta e Argjendit të PërPuthen (FOTO)

Programi i shumëpritur i dashurisë “PërPuthen” startoi këtë javë sezonin e tretë në ekranin e Top Channel, nén moderimin e Bora Zemanit dhe opinionistit Arjan Konomi.

Sigurisht që ideatorja dhe aùtorja e programit Olsa Muhameti nuk mbetet pas, ajo vazhdon të qëndrojë mbí të gjithë duke orientuar dhe menaxhuar çdo situatë apo detaj të vogël.

Sapo konkurrentet e rinj u prezantuar, publiku i gjërë nisi menjëherë hulùmtimin rreth tyre dhe ndjékësit nëpër rrjete sociale për këto personazhe të rinj publik u rritën me shifra të larta.
Por më i ndjékuri nga të gjithë djemtë konkurrente duket të jetë, bukuroshi nga Kosova, Argjend Rraci, duke numëruar kështu mbi 34 mijë ndjékës në Instagram.

Mesa duket, Argjendi është më i preferuari i publikut të gjërë shqiptar, pasi edhe në komente jo vetëm në llogarinë e tij por edhe në faqe zyrtare të “Për’Puthen” ai gëzon shumë atraktivitet nga ndjékësit.

Kujtojmë se Argjendi realizoi takimin e tij të parë me Ritvanën, me të cilën duket të kemi një térheqje apo flirt reciprok.

Shiko tv shqip

Related Posts