Meta anulon zgjedhjet, plas gallata në internet

Vendimi i Presidentit të Republikës Ilir Meta për të anuluar datën e zgjedhjeve të 30 qershorit ka shkaktuar reagime të shumta.

Dhe si çdo herë në rrjetet sociale nuk mungojnë MEME-t dhe statuset pikante, më poshtë disa prej tyre.

Shiko tv shqip

Related Posts