Meta vazhdon pushimet/ Pas fotos me qenin në Sarajevë, FOTO me Narin në Lalz

‘Rastësisht’ një foto e Nar Kokës (vëllait të deputetit shëtitës Lefter Koka) me Presidentin Ilir Meta, ka rënë në duar të portaleve afër qeverisë.

Dhe pikërisht në ditën që disa gjykata njëra pas tjetrës kanë rrëzuar zgjedhjet e 30 Qershorit si antikushtetuese.

Ilir Meta që e shijon më shumë se çdo gjë në kohë ‘lufte’, gjendjen emocionale të kundërshtarëve, siç duket nuk i ka rezistuar ftesës së Narit për të marr ndonjë lajm (thashetheme) mbi mesazhet gjendjen emocionale (mendore) të Edi Ramës.

Në luftë, me të gjithë pushtetet e kapura nga mazhoranca e dosjeve 339 dhe 184, Meta siç duket relaksohet nga qeni në Sarajeve e nga Nari në Lalz.

Gjithsesi, Sasha ka vendin e vet…

Shiko tv shqip

Related Posts