Ministrja Manastirliu vjen me një lajm të mirë për pandeminë në Shqipëri

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se së shpejti do ketë lajme të mira për intensifikimin e procesit të vaksinimit.

Postimi i Manastirliut

Është drejt përfundimit vaksinimi i stafeve tona mjekësore në të gjithë vendin

Deri tani janë kryer 21613 vaksinime antiCOVID për bluzat e bardha dhe të moshuarit + 80 vjeç.

*Së afërmi lajmë të mira për intensifikimin e procesit të vaksinimit.

#ShqipëriaBuzëqesh

Shiko tv shqip

Related Posts