Monika Kryemadhi i jep goditjen e fortë Ramës dhe tregon çfarë do t’i ndodhë kryeministritpas 25 prillit

Teksa publikuar disa pamje nga Peqini, një vend me problematika të shumta, Monika Kryemadhi vendosi t’i japë Ramës një goditje të fortë. Ajo ka treguar se më 25 prill qytetarët do të zgjedhin rrëzimin e fasadave të tij.

Kryetarja e LSI-së u shpreh mjaft e bindur se më 25 prill qytetarët do të votojnë për partinë e saj dhe shprehet Edi Ramës po i vjen fundi shumë shpejt.

“Në 25 prill qytetarët e Shqipërisë do të zgjedhin rrëzimin e fasadave.

Në Peqinin me shumë halle, Rilindja ka sjellë propagandë dhe jo prosperitet. Harxhimet për postera si tentativë që ti hedhin hi syve qytetarëve, do të kishin lehtësuar dhimbjet e shumë familjeve në qarkun e Elbasanit, të cilat vuajnë pasojat e ekonomisë së dobët familjare.
Në 25 prill qytetarët e Shqipë

risë do të zgjedhin rrëzimin e fasadave.

Në 25 prill Shqipëria voton nr. 6 LSI, për një qeverisje që kujdeset për secilin banor të vendit, shtëpisë së madhe të gjithë shqiptarëve”- shkruan Kryemadhi.

Shiko tv shqip

Related Posts