Monika Kryemadhi tregon: Ja si e thëras me përkëdheli Metën

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Java” ka treguar detaje nga marreëdhënia e saj me presidentin Ilir Meta.

Teksa po “ngacmohej” nga dy opinionistët Preç Zogaj dhe Lorenc Vangjeli, Kryemadhi ka treguar si e thërret me përkëdheli bashkëshortin e saj.

BISEDA NË STUDIO:

Preç Zogaj: Si i përgjigjesh Metës për mandatet?

Monika Kryemadhi: I them o zotëri…

Preç Zogaj: Zotëri nuk i thua ti jo

Monika Kryemadhi: Ilir i them

Preç Zogaj: As Ilir jo

Monika Kryemadhi: Po mirë pra i them zemër, honey-honey si amerikanët.

Shiko tv shqip

Related Posts