“Mos më thoni t’i fal, se s’dua”, Ronela Hajatit ‘i dhimbsen’ rrobat dhe i nxjerr në shitje: Duhet t’i blinit 4-fish se i kam veshur unë…

Këngëtarja, Ronela Hajati ka treguar se ka vendosur të nxjerrë në shitje pjesën më të madhe të garderobës së saj, dhe nuk ka ndërmend t’i falë. Duke shpjeguar me detaje, se janë veshje shumë pak të përdorura, dhe të blera shumë shtrenjtë, këngëtarja ka theksuar se po e bën këtë, ngaqë në Shqipëri, po t’i veshësh rrobat më shumë se dy herë, të konsiderojnë sikur nuk ke.

 

View this post on Instagram

 

Goca sic e dini tashme ,bashke me @imin.fashionstore kam vendosur te nxjerr ne shitje shumicen e garderobes time. Duke qene se ketu po e veshe nje gje 2 here quhesh sikur nuk ke rroba te tjera me duhet gjate gjithe kohes ta rinovoj… Veshjet jane si te reja,duke qene nuk jane perdorur me shume se nje ore ne jete 😂 madje ka veshje te reja te paveshura kurre! Jane me cmime teper te arsyeshme dhe shume te perballueshme nga te gjithe! P.s mos me thoni ti fal se sdua! 😂 eshte dukuri qe ndodh me te gjithe personazhet publike qe vendosin te shesin garderoben e tyre! Madje duhet ti blinit nja 4 fish me shtrenjte se i kam veshur une “unikja,e vetmja,e parezistueshmja” 😂😂😂 mos ta zgjas hidhini nje sy dhe blini kur te keni mundesi! Ju dua! @imin.fashionstore @imin.fashionstore @imin.fashionstore

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

“Goca siç e dini tashmë, kam vendosur të nxjerr në shitje shumicën e garderobes time. Duke qenë se këtu po e veshe një gjë 2 herë quhesh sikur nuk ke rroba të tjera më duhet gjatë gjithë kohës ta rinovoj… Veshjet janë si të reja, duke qenë nuk janë përdorur më shumë se një orë në jetë, madje ka veshje të reja të paveshura kurrë! Janë me çmime tepër të arsyeshme dhe shumë të perballueshme nga të gjithë! P.s mos më thoni t’i fal se s’dua! Është dukuri që ndodh me të gjithë personazhet publike që vendosin të shesin garderobën e tyre! Madje duhet ti blinit nja 4 fish më shtrenjtë se i kam veshur unë “unikja,e vetmja,e parezistueshmja” mos ta zgjas hidhini nje sy dhe blini kur të keni mundësi! Ju dua!”- shkruan Ronela Hajati në profilin e saj në Instagram.

Shiko tv shqip

Related Posts