Mustafa Nano shpërthen me ofendime ndaj Gazmend Bardhit LIVE

Të ftuar në studion e “Opinion”, analistët Mustafa Nano dhe Gazmend Bardhi kanë përfunduar në një konflikt dhe fyerje personale.

Nano deklaroi se të gjithë politikanët shqiptarë kanë super-vila në bregdet dhe se duhet të japin llogari për to, por Bardhi i përmendi vilën e tij.

Pas kësaj Nano ka shpërthyen në ofendime ndaj Bardhit.

Pjesë nga debati:

Bardhi: Flasim për vilen tënde ne Lalëz.

Nano: Vilën time?

Bardhi: Po po per vilën tënde

Nano: Vilën e satëme

Bardhi: Vilën e satëme

Nano: Unë nuk kam vilë në Lalëz. Unë kam apartament. Ti jë një idiot me gjyslyke

Bardhi: Ne s’jemi këtu për pasuritë

Nano: Ti nuk je idiot mor, ti je kërriç

Bardhi: Po të flasësh kështu nuk është argument

Nano: Ik mor zuzar, palaço. /albeu.com/

Shiko tv shqip

Related Posts