I ndërron jetë personi i afërt, Dafina dhe familja e saj në zi

Sot ka ndërruar jetë nëna e kushëririt dhe menaxherit të Dafina Zeqirit. Lajmi u komunikua nga vetë Pëllumb Citaku. Mirëpo, Dafina nuk i ka kursyer aspak ngushëllimet dhe fjalët e ndjera.

“Zoti ua lehtësoftë dhimbjen familjes së ngushtë, të gjithë dashamirëve dhe neve. Një grua e mrekullueshme na la sot. Ti do të kujtohesh gjithmonë për personin fantastik që ishe Tete”-ka shkruar Dafina në një postim në “Instastory”.

Shiko tv shqip

Related Posts