Në tavolinë luksoze… çfarë po diskuton Majlinda Bregu me Erion Veliajn?!

Të fotografuar në një tavolinë ku rezaton luksi dhe orenditë e shtrenjta, këtë të premte në media ka dalë një foto e kryebashkiakut Erion Veliaj, i cili është parë të diskutojë me ish deputeten e PD-së Majlinda Bregu

Bregu tashmë jashtë politikës aktive në Shqipëri dhe drejtuesve e postit të Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal në Sarajevë, duket se është rikthyer së fundmi në Tiranë. Në një event në kryeqytet, ajo është fotografuar teksa bisedon me kryebashkiakun e Tiranës.

Ç’të jenë duke diskutuar Veliaj dhe ish demokratja?!

Foto u postua nga dosja.al

Shiko tv shqip

Related Posts