Nënë e zëzë/ Bora Zemanit i dalin fotot e rinisë: Sot është e bukur po atherë…

Bora Zemani është pjesë e mediat qSo prej vitesh dhe sipas fansave të saj, ajo ka bërë ndryshime të shumta në pamjen fizike. Një faqë në Instagra që herë pas here demaskon VIP-at shqiptarë, nuk ka kursyer as Bora Zemanin.

Sipas tyre, kjo e fundit ka bërë ndryshime të vogla në çdo vit. Në 4 foto shihen ndryshime tek moderatorja.

Shiko tv shqip

Related Posts