Nga ‘Xingu’, rroga e deri tek largimi nga TV; Ermal Mamaqi i rréfen të gjitha

Ermal Mamaqi është rikthýer pas një pause të gjatë mediatike, për të folur rréth projekteve të tij më të fundit, rikthímin e ‘Xing’ dhe gjithçka tjetër.

Mamaqi është rréfyer në emisionin e drejtuar nga Olsi Bylyku ‘Roped with Olsi’, ku ka zbùluar se làrgimi i tij nga televizioni nuk ka qenë i mirëplanífikuar dhe se mùnd të kthéhet me Xing në çdo kohë.

ngàcmuar lídhur me pagën në Tv Klan si dhe të ardhurat që ai ka për momentin, Ermali tha se filmat dhe bizneset janë ato të cilat i sjellin më shumë të ardhura, ndërsa sqàroi edhe njëherë arsyen përse nuk ishte pjesë e premierës në filmin e kolegut të tij Bes Kallaku.

Ashtu sikundër i zoti i shtëpisë e di se ku i píkon çatia, edhe Ermali tregoi se ku ka çàluar dhe ku ka shkélqyer emisioni i tij, cilët kanë qenë të ftuarit më të pëlqyer në program, velina më e suksesshme apo edhe vajza për të cilën Ami është më xhéloze

Ermali u shpréh se ka zbùluar çelësin për të ruajtur marrédhénie të mira me çdo epror apo person me të cilin e lídh puna, ndaj ai personalisht ka një raport shumë të mirë me të gjithë.

Ai tha se arsyeja përse tashmë është fokusuar tek trajnimet zhvillimin e indívidit është sepse këtë e ka ndíerë të névojshme sidomos pas kàràntinës së vendosur në mars.

Përmes mesazheve shumë të ndjera lídhur me ndryshimet që vírusi që ka mbërthýer mbarë botën ka sjellë në stilin e jetesës, Mamaqi tha se tashmë është detyrim përshtatja.

Në një prej lojërave që Olsi kishte përgatitur për komedianin, ne mësuam se cilin do të mùnd të zgjidhte si mik më të mirë mes biznesmenit Zamir Mane apo kryebashkiakut Erion Veliaj.

“Erioni është edhe miku im dhe të dy nuk mund t’i përjàshtosh. Nëse do duash të zgjedhësh mes të dyve, mérr Zamirin”, – ka treguar Mamaqi. “Por po pate mùndësi mbàji të dy këta…!”, – ka përfunduar me humor Ermali.

Shiko tv shqip

Related Posts