Ngjarje e rëndë në Fier, makina përplas dhe u merr jetën dy personave

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në fshatin Arapaj të Fierit.

Sipas informacioneve papraprake mësohet se makina ka përplasur dy këmbësorë të cilët kanë dyshohet se kanë ndërruar jetë.

Mësohet se viktimat janë Amarildo Fogani dhe Festim Dogani, kushërinj me njëri-tjetrin.

VIJON…

Shiko tv shqip

Related Posts