Nis mbledhja e PD-së, zbulohen temat kryesore të diskutimit në selinë blu

Partia Demokratike ka mbledhur mbrëmjen e sotme Grupin Parlamentar. Sipas burimeve për mediat thuhet se tema diskutimi do të jenë disa çështje si pandemia e Covid-19, tërmeti dhe kriminaliteti në vend.

Gjithashtu, në fokus të mbledhjes së Grupit Demokrat do të jetë seanca e nesërme plenare, e cila pritet të miratojë qeverinë e re dhe programin qeverisës “Rama3”.

Shiko tv shqip

Related Posts