Njihuni me Nikol, vajzën adoleshente të Alketa Vejsiut! Instagrami tashmë ka një “banore” të re

Alketa Vejsiu është nga ato personazhe publik që është kujdesur në maksimum që familjarët bashkëshortin e fëmijët të mos i ekspozojë pothuajse kurrë në media apo rrjete sociale.
Dimë që moderatorja është e martuar me bashkëshortin e saj Ardi një biznesmen që merret me ndërtim, dhe dyshja janë prindër të dy fëmijëve, një vajzë dhe një djalë.

Nicol, tashmë në moshën e adoleshencës, duket se ja ka mbushur mendjen mamit që të ketë edhe ajo një llogari personale në Instagram, ku poston foto nga përditshmëria e saj.

Bionde me sy të kaltër, e me një ngjashmëri të madhe me të ëmën, 13 vjeçarja është ‘banorja’ më e re e instagramit.

Shiko tv shqip

Related Posts