Noizy heq dorë nga rrjetet sociale, ja çfarë ka ndodhur me të

Reperi Noizy ka dhënë një lajm të keq dhe të mirë për fansat e tij. Ai ka treguar se nuk do jetë shumë aktiv në rrjete sociale pasi do ti përkushtohet punës.

Reperi shqiptar po punon që të sjellë albumin e dytë muzikor me CD.

“Dua të them që po punoj për një album që do të jetë në CD. Në fakt ky do të jetë albumi i im i dytë në CD. Prandaj s’do të jem aktiv në rrjetet sociale. Do më falënderoni më vonë, gjithsesi”, shkruajti Noizy në Instagram.

Duket se Noizy do rikthehet fuqishëm në treg duke marrë sërish vëmendjen e madhe të publikut.

Shiko tv shqip

Related Posts