Nuk e ka bërë as për Nanon, Berishën, Ramën dhe Bashën, ja kush e ‘detyroi’ Fevziun të dalë për herë të parë te dera e ‘Klan-it’ (VIDEO)

Që prej vitit 1998 Blendi Fevziu është pjesë e televizionit “Klan” ku ka pritur e përcjellë me qindra e mijëra personazhe politikë dhe jo vetëm në emisionin e tij “Opinion”.

Por si për çudi, në ansjë rast Fevziu nuk ka dalë të presë të ftuarit e tij te dera e “Klan-it”, dhe këtë nuk e ka bërë as për ish-kryeministrat Fatos Nano e Sali Berisha dhe as për Edi Ramën apo Lulzim Bashën.

Duhej të vinte dita e sotme që për herë të parë Blendi Fevziu të dilte ted era e “Klan-it” për të pritur as më pak dhe as më shumë por ministrin e Jashtëm të Italisë Luigi Di Maio.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OPINION TV SHOW (@opinion.al)

Shiko tv shqip

Related Posts