Nxorri video me skena me pullë të kuqe duke lëpirë Atdheun/ Shqiptarët degjenerojnë Anën: Na sill paracetamola, se na sëmure nga veshët

Si një pjesë e mirë e ish-konkurrentëve të “Përputhen” edhe Ana Lleshi i është future muzikes duke pohuar se ka patur gjithmonë talent në këtë fushë.

Ana ka publikuar këngën e parë, “Deal”, por duket se publiku nuk po bie dakort me ish-konkurrenten në një pikë, talentin.

Për fatin e keq të saj, në rrjet kënga “Deal” nuk është pritur aspak mirë dhe memet e ironitë kanë shpërthyer menjëherë.

Gjithashtu komentet nga më të ndryshmet po shpërndahen dhe njëri prej tyre i shkruan:

“Boh tm err. Ishe mirë si shpërndarëse ilaçesh ça tu desh muzika”, shkruan komentuesi i cili ka marrë qindra like duke u mbështetur nga të tjerët.

Për të gjithë ata që nuk e kujtojnë komentuesi i referohet “skandalit” të Anës me Arjonin në “Përputhen” kur dolën foto nga shtrati dhe ish-konkurrentja u justifikua duke thënë se i kishte dërguar ilaçe.

Shiko tv shqip

Related Posts