Olti Curri “zbulon” mesazhin që i la Romeo-Donaldit tek 20 mijë lekëshi

Mbrëmjen e djeshme teksa Donaldi me Romeon ndërruan veshjet ai gjeti një 20mijë leksh në xhepin e pantallonave.

Menjëherë filluan aludimet se Romeo i ka lënë një mesazh në atë 20 mijë lekësh.

E pas kësaj në një postim plot humor ka reaguar edhe Blogeri Olti Curri.

“Ekskluzive, zbulohet mesazhi për Donaldin në 20 mijë lekshin që gjeti në xhep”- shkruan ai dhe me tej vazhdon me humor të tregojë mesazhin

Donald kur të vish merr një qumësht dhe 6 vezë se do bëj pastice.

Merri dhe Triksës nje paketë se po bën hekurin dhe nuk zbret dor. B”


Kush e mori vesh le ta marre, nga kush ka ardhur ky mesazh!

Shiko foton:

Shiko tv shqip

Related Posts