‘Pa koncerte dhe pa pare, por jam pa stres’, Gjyste Vulaj nuk ankohet për masat e Qeverisë

Gjyste Vulaj përmes një postimi të bërë ka kujtuar datat e koncerteve të vitit të kaluar.

Mirëpo, duke qenë se tashmë ky vit është i mangët nga kjo pjesë, jo vetëm për Gjyste Vulajn, por për të gjithë artistët, këngëtarja nuk po e ka problem aspak.

Ajo ka shkruar se këtë vit është e lirë pa koncerte e para, por nuk ka stres, pasi e rëndësishme është të ketë shëndetin

“Keshtu cdo sezon veror ama ket vit e lirë, relaks, pa para, por pa stres. Është në rregull, vec tkem shendetin. Puthje per te gjithe juve”, ka shkruar Gjystja.

Shiko tv shqip

Related Posts