Pas Tiranës, Basha cakton drejtuesin politik për qarkun e Gjirokastrës, ja emri

Është emëruar edhe i deleguari i fundit në qarqe nga PD. Bëhet fjalë për ish-deputetin Tritan Shehu, të cilit i është besuar qarku i Gjirokastrës.

Ky i fundit do të drejtojë fushatën në qarkun jugor dhe do të jetë edhe kreu i listës së deputetëve.

Një ditë më parë kreu i PD-së Lulzim Basha publikoi edhe të deleguarit në Tiranë dhe në Kukës.

Shiko tv shqip

Related Posts