Për çfarë bëhet fjalë? Fifi bën paralajmërimin e radhës

Fifi është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan herë pas here momente të ndryshme nga përditshëmëria dhe koncertet.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video ku shfaqet së bashku me ish-banorin e “Big Brother VIP”, Kledi Hysën.

Dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, nuk dihet nëse kanë në plan ndonjë projekt, por ka qenë Fifi, ajo që ka shtuar dyshimet.

“Gjëra të mira po vijnë”, ka shkruar këngëtarja krahas videos në Instagram.

Shiko tv shqip

Related Posts