“Po Lulzim ka qenë PD-ja që…”, Rama i përgjigjet menjëherë Bashës

Menjëherë pas mbarimit të konferencës së Lulzim Bashës, ka reaguar edhe kryeminsitri Edi Rama për akuzat e kryedemokratit për inceneratorët.

“Po Lulzim ka qenë PD dhe e tërë politika e vjetër e mbledhur në formë malesh me plehra në mes të Tiranës, Elbasanit,Fierit e kudo, ku falë impianteve moderne që do të vazhdojmë të ndërtojmë, do mund të mblidhen njerëzit e të gjitha moshave për parqet e për aktivitete gjithëfarë!”-shkruan Rama.

Shiko tv shqip

Related Posts