Po ndodh ajo që nuk pritej, Kreshnik Spahiu zbulon pamjet e frikshme që po qarkullojnë me shpejtësi në rrjet

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi kreshnit Spahiu ka publikuar pak momente më parë disa foto të frikshme në rrjetet sociale.

Këto foto që po bëjnë xhiron e rrjetit lidhen me procesin e vaksinimit masiv në Kosovë por edhe disa në Shqipëri. Ajo çfarë shihet nga këto pamje është se ka dyndje të mëdha qytetarësh që duan të vaksinohen por radhët janë shumë të mëdha dhe njerëzit po shtypen me njëri-tjetrin.

Këto problematika kanë nxitur edhe konflikte mes policisë dhe perosnave që po presin për tu vaksinuar ndërkohë një zyrtar policor thotë “nuk ka numra, shkoni te shpija” e cila shkakton zemërimin e masës.

Shiko tv shqip

Related Posts