Policja shqiptare i bën ‘twerk’ kolegut në SHBA, videoja bëhet virale/ I kërkon falje gruas së tij (VIDEO)

Policja shqiptare në New York të SHBA-së është bërë e famshme në internet me një video, ku i bënte ‘twerk’ kolegut të saj gjatë një feste më 15 dhjetor.

26-vjeçarja, që sipas disa faqeve është shqiptare, pas festës i ka kërkuar falje gruas së togerit Nick McGarry, transmeton Gazeta Express.
“Dua t’i kërkoj falje bashkëshortes së togerit, vërtetë më vjen keq. Shpresoj të mos ketë shkaktuar ajo ngjarje shumë dëm në martesën e juaj apo në jetën e juaj personale. E di se duket keq dhe nuk duhej të ndodhte. Unë vërtetë nuk e dija për martesën tuaj”, tha Vera për TMZ.

Shiko tv shqip

Related Posts