Pranoi sfidën e të dashurit, veshi të brendshmet me vibracion të cilat aktivizoheshin me telekomandë – reagimet e saj janë shumë qesharake

Ryan Hamilton i njohur si autori i videove humoristike në profilin e tij në YouTube, “HammyTV, është rikthyer me një video tjetër e cila kalon çdo kufi të imagjinatës.

Ai kishte bindur të dashurën e tij që të vesh një palë të brendshme me vibracion, dhe më pas dolën në qytet për t’u argëtuar.

Por, ajo kurrë nuk kishte besuar se ato aktivizohen kur i dashur i saj shtyp butonin në telekomandën që e mbante në dorë.

Dhe mund ta paramendoni se si është ndjerë ajo, sa herë që partneri i saj ndizte vibracionin në të brendshmet që ajo i kishte veshur.

Videoja e publikuar më poshtë shfaq momente të pakëndshme për të dashurën e tij të pafat që e vinte në pozita të sikletshme si në restorant, qendër tregtare e madje edhe në shtëpi./InfoKosova/

Shiko Videon:

Shiko tv shqip

Related Posts