Protesta e së shtunës, Kryemadhi: Për Kombin, asnjë hap pas

Pas PD, edhe LSI-ja ka shpërndarë spotin për protestën e së shtunës. Përmes një postimi në facebook, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, thotë se nesër në shesh duhet të jemi për Kombin dhe për të nuk ka asnjë hap pas të opozitës në kauzën e saj për zgjedhje të lira.

Postimi i plotë

PËR Dinjitetin, PËR Familjen, PËR Kombin.

JO Varfërisë, JO Arrogancës.

PËR Drejtësi të Barabartë, PËR Shëndetësi të Barabartë, PËR Shanse të Barabarta.

ASNJË HAP PAS!

Nesër në orën 18:30 para Kryeministrisë!

Shiko tv shqip

Related Posts