“Ra tërmet?”, panik në studion e Fevziut mbrëmë (VIDEO)

Tërmeti që goditi mbrëmjen e djeshme vendin në orën 23:19 me magnitudë 4 u ndje edhe gjatë transmetimit live të emisionit Opinion duke krijuar panik tek të pranishmit dhe moderatori Blendi Fevziu eshte munduar t’i qetesoje duke thene se nuk i gjen gje.

“Tërmet”, foli dikush i pari.

Fevziu: Po bie tërmet ëë? Ra një çik tërmet, e mir se nuk ju gjen gjë, le të bjerë, po keni frikë dilni, por mos kini frikë se nuk ndodh gjë.

“Uaaa si do dalim tani”, tha gazetarja e cila mbuloi kokën me duar nga frika.

 

 

 

View this post on Instagram

 

Lëkundje tërmeti live në #Opinion #Tërmet #OpinionTvShow #talkshow @opinion.al #earthquake #TvKlan www.tvklan.al

A post shared by TV KLAN (@rtvklan) on

 

Shiko tv shqip

Related Posts