“Rast flagrant”, ish-zyrtarja e LSI paralajmëron goditjen e rëndë që do të marrë Ilir Meta

Ish-zyrtarja e LSI Brizida Gjikondi tha se një nga punët që duhet të bënte SPAK është që të hetonte presidentin Ilir Meta, i cili pranoi vetë me zë dhe me figurë se ka shtyrë zgjedhjet pasi kështu ia ka kërkuar Lulzim Basha, e ndërsa projekton për të të njëjtin fat si Sali Berisha.

“Rast flagrant që duhet të reagonte SPAK, për këtë kurajo të madhe që ka Meta ku pranon se i ka shtyrë zgjedhjet për hatër të një personazhi politik. Janë të dy në një varkë, në varkën e halleve të tyre”, tha Gjikondi në Report Tv.

Shiko tv shqip

Related Posts