Rovena Stefa tregon më shumë se sa duhet në klipin e ri

Ajo është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren Rovena Stefa e cila numëron disa hite.

Ditën e djeshme këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të re me titullin “Jeta Jeta”, por një detaj ka tërhequr vëmendjen. Këngëtarja ka veshur një fund me dy të çara anash, ndërsa shihet që nuk ka veshur të brendshme.

Teksa kërcen Rovenës i duket pjesa intime. Nuk është hera e parë që ajo bën një videoklip të tillë provokuese si dhe ekspozon hiret e saj.

Sigurisht që kjo nuk ka kaluar pa u komentuar dhe nga ndjekësit të cilët padyshim nuk i kanë kursyer komentet e tyre negative dhe pozitive.

Shiko tv shqip

Related Posts