“Sapo filloi lufta drejt fitores…..”, Spahiu i publikon Bashës foton që po shpërndahet me shpejtësi

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka ironizuar qëndrimin e opozitës për zgjedhjet e 25 prillit. Basha shprehet se nuk i njeh zgjedhjet e 25 prillit dhe i cilëson ato si një masakër kriminale. Ai theksoi sot se beteja drejt fitores do të vazhdojë.

Nga ana tjetër PS i bën ftesë Bashës për bashkëpunim gjatë këtij mandati qeverisës dhe njohjen e zgjedhjeve të 25 prillit.

Spahiu ka publikuar një foto ku Basha shfaqet duke i shtrënguar dorën Gramoz Ruçit, i cili theu herësin dhe fitoi mandatin e deputetit në Fier.

“FOTO E DITËS: Sapo filloi lufta drejt fitores…..”, shkruan Spahiu

Shiko tv shqip

Related Posts