Shehu poston foto pa make-up, shpërthejnë lumë komentesh

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur, Xhemi Shehu është mjeft aktive në rrjetet social, me postimin e fotove dhe videove, ku me ndjekësit ndan momente të ndryshme nga përditshmëria.

Xhemi së fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet pa make-up, duke treguar bukurinë e saj natyrale.

“Bukuri më natyrale nuk kam parë”, shkruajnë ndjekësit në foton e postuar nga Xhemi Shehu.

Po ashtu fansat nuk i kanë kursyer komplimentet e pafundme. “E bukura e dheut. Sa e mirë je. Karamele. Ti je bukuri. Bukuri më natyrale nuk kam parë”, janë disa prej komenteve që lexohen në foton e Xhemit.

FOTO:

Shiko tv shqip

Related Posts