Shkallon Ledjana pas ndarjes nga Mevlani/ Nuk e keni idenë c’u ka bërë flokëve: Ja si duket me pamjen e re

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë dy prej personazheve më të komentuar dhe të pëlqyer të momentit.

Dyshja dolën bashkë nga programi për të vazhduar njohjen e tyre jashtë por gjërat siduket nuk shkuan aspak mirë mes tyre, dhe dhanë fund.

Pas ndarjes , Lejdana është shfaqur ‘zemërthyer’ në rrjetet sociale, ku herë pas herë ka shpërndarë thënie, këngë dhe emoi zemra të ndara në dy pjësë.

Së fundmi ajo ka ndryshuar dhe look. Nga bjonde, zeshkanja seksi e përputhen ka eksperimentuar sërish me flokët, duke i dhënë nuana në rozë.

Shiko tv shqip

Related Posts