Shpërthen mes bandave në Laç, ja bilanci

Kater persona kanë mbetur të plagosur këtë pasdite në Laç.

Sipas raportimeve paraprake, plagosja ka ardhur si pasojë e një sherri.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Sanxhak të këtij qyteti.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe shkaqet priten të zbardhen. /albeu.com/

Shiko tv shqip

Related Posts