Si rrallë herë, Agron Llakaj bëhet serioz e poston foton e ëmbël familjare (FOTO)

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ka dedikuar një shkrim të ëmbël bashkëshortes së tij pasi festojnë 36-vjetorin e martesës.

Aty nuk ka përdorur notat e humorit dhe ka folur për jetën e tij duke thënë se së bashku me partneren ia kanë dalë ti rezistojnë kohërave të vështira dhe të jenë bashkë. Shkrimin prekës e shoqëroi me një fotografi familjare së bashku me dy fëmijët e tyre Adea dhe Teo.

“36 vjet martese E dashur Kostandina ! edhe pse ne kohe te veshtira, le te gezojme qe jemi bashke ne cdo dite dhe ne cdo vit, e kujtim per kete pervjetor nje foto me keto dy dashuri, Adea & Teos, dashuri mbi dashurite! Gezuar!”, shkroi Llakaj.

Foto:

Shiko tv shqip

Related Posts