S*ks në Alpe! Çifti kapet ‘mat’ duke kryer marrëdhënie në 2000 metra lartësi (FOTO)

Franca eleminohet nga Euro 2020, Zvicra kualifikohet me penallti

S*ks në Alpe! Çifti kapet ‘mat’ duke kryer marrëdhënie në 2000 metra lartësi (FOTO)

 

I vetëm, dy mijë metra i lartë, pa sy kureshtar në horizont: një vend i përsosur nëse nuk do të ishte një kamera në internet e vendosur pikërisht sipër tyre.

Dhe kështu, momenti romantik që dy të dashuruarit e zjarrtë kishin gdhendur u shndërrua në një ‘perde’ të nxehtë të shpërndarë në rrjetet sociale nga çdokush.

Shiko tv shqip

Related Posts