Spektakël në Durrës, rrufetë ndriçojnë qiellin (FOTO)

Fundjava e parafundit e gushtit ka sjell një ndryshim drastik të motit. Përvec uljes së temperaturave, në disa zona të vendit ka patur reshje shiu dhe vetëtima. LSA ka kapur disa momente në orët e para të mëngjesit të sotëm në Durrës. Shihni fotot.

Shiko tv shqip

Related Posts