“Të lutem kthehu”, Nora bën reagimin e papritur për Robertin

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ndonëse i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, ata vazhdojnë të ruajnë një marrëdhënie të mirë bashkë.
Së fundmi, Roberti sapo ka publikuar këngën e tij më të re që e ka sjellë në bashkëpunim me Kley dhe me Fabio.
“Sa shumë t’kam dasht. Të lutem kthehu prapë”, është një pjesë që këndon Robert Berisha në këtë këngë.
Ndërkaq, Nora pak më parë ka vendosur të reagojë dhe ajo e ka publikuar këtë këngë në Instastory, duke mbështetur Robertin. Kujtojmë që Nora shumë shpejtë do të sjellë bashkëpunimin e saj me Gjikon.

Shiko tv shqip

Related Posts