Tentoi ta puthte në buzë tifozi i ‘çmendur’, ja si reagoi Cristiano Ronaldo (VIDEO)

Kur ke pasur një disfatë në lojë gjëja më e këndshme që bëni është shmangia e puthjeve në buzë nga një tifoz i çmendur. Kjo i ka ndodhur futbollistit të famshëm Cristiano Ronaldo.

Kur ke pasur një disfatë në lojë gjëja më e këndshme që bëni është shmangia e puthjeve në buzë nga një tifoz i çmendur. Kjo i ka ndodhur futbollistit të famshëm Cristiano Ronaldo.

Portugalia, kampione e Euro 2016 dhe një konkurrent i mundshëm në Kupën Botërore të kësaj vere, u shkatërrua 3-0 nga një skuadër më e mirë se sa pritej, Hollanda, të hënën në një miqësore ndërkombëtare.

Ishte një ditë zhgënjyese për Ronaldon, pasi ai u përpoq të tregonte disa lëvizje por dështoi.

Ndeshja u ndërpre në një moment pasi tifozët hynë në fushë. Dy prej tyre ja arritën qëllimit, madje njëri prej tyre edhe arriti ta puthte. Ja cili është reagimi që bën portugezi pas puthjes nga tifozi.

Shiko tv shqip

Related Posts