“Tepër me rëndësi”, PD mbledh sot Grupin Parlamentar, në fokus seanca e nesërme plenare

Partia Demokratike do të mbledhë mbrëmjen e sotme Grupin Parlamentar. Siç mëson gazetari Stafa, në fokus të mbledhjes së Grupit Demokrat do të jetë seanca e nesërme plenare, e cila pritet të miratojë qeverinë e re dhe programin qeverisës “Rama3”.

Njoftimi i Partisë Demokratike:

“Sot, në orën 19:00 në seli do të zhvillojmë mbledhje grupi lidhur me seancën nesër, seancë me tepër rëndësi”, thuhet në njoftimin nga selia blu.

Shiko tv shqip

Related Posts