Tërmeti i fortë godet Greqinë, ja ku ishte epiqendra

Një tjetër tërmet i fortë ka goditur Greqinë pak minuta më parë, raporton EMSC. Tërmeti ka qenë me magnitudë 4.5 të shkallës rihter dhe ka qenë me epidendër 31 km në verilindje të qytetit Patra.

Deri tani nuk raportohen dëme.

Shiko tv shqip

Related Posts