Toka nuk gjen qetësi: Tërmeti i fortë godet Greqinë, ja sa ballë dhe ku ishte epiqendra

Një tërmet i fortë ka goditur pak çaste më parë Greqinë. Tërmeti me magnitudë 4.5 kishte thellësinë 15 km dhe është ndjerë nga banorët e zonës në Larisa. Nuk dihet ende nëse ka pasur dëme.

Shiko tv shqip

Related Posts