Tragjike/ Gjendet i pajetë në hotel djali i vëllait të ish deputetit demokrat

Një 31 vjeçar nga Malaj i Mirdiës, Eugert Shqalshi, është gjendur i pajetë në një hotel në Amerikë ku edhe punonte. Ende nuk është bërë i ditur shkaku i vdekjes dhe trupi i tij do t’i nënshtrohet autopsisë mjeko-ligjore.

Ndërkaq, raportohet se Eugerti është djali i vëllait të ish deputetit demokrat Agustin Shqalshi, i cili ende nuk ka reaguar mbi vdekjen e të riut. Nga ana tjetër, familjarë dhe të afërm të tjerë kanë publikuar foto të të ndjerit, ku kanë shkruar mesazhe prekëse për largimin e tij nga jeta.

Shiko tv shqip

Related Posts