Tuna në skena të nxehta me Vildane Zenelin në klipin e këngës së re ‘Maria’

Ka disa ditë që Seven Saraqi dhe Tuna kanë paralajmëruar projektin e ri.

‘Maria’ titullohet projekti nga dyshja, pjesë e të cilit është modelja e njohur Vildane Zeneli, e cila udhëtoi nga Amerika për në Prishtinë vetëm për xhirimet e klipit.

Përveç Sevenit i cili shfaqet në disa momente të nxehta me modelen, një gjë e tillë ndodh edhe me Tunën.

‘Maria’ e gjitha është punuar nga Seven Saraqi, ndërsa klipi nga Mojo Production.

Shiko tv shqip

Related Posts