Tuna shtatzënë? Aludímet marrin fund pas kësaj foto të publíkuar

Disa ditë më parë, mediat u tejmbushën me lajmin se këngëtarja e njohur Tuna ishte shtatzënë për herë të dytë.

Shkak për këtë u bë një koncert ku Tuna kishte performuar. Në pamjet që qarkulluan në rrjet, barku i Tunës dukej më i frýrë se zakonisht dhe kaq mjaftoi që të përflítet për një shtatzëni.

Vetëm pak ditë më parë, teksa të gjithë prisnin një konfirmim apo një mòhim të lajmit, Tuna na bëri akoma më kònfuzë me fjalinë e saj:

Nëpérmjet disa fotosh nga koncerti të publikuara në Instagram, Tuna shkroi se shpreson që të orgànizòjë një tjetër koncert së shpejti, teksa shton “A do të ulet apo rritet barku deri atëherë?!”

Dhe e dini çfarë? Barku nuk është rritur àspak duke vërtetuar se lajmet për një shtatzëni të dytë janë të rréme
Këtë e ka provuar vetë Tuna, pasi ka ndàrë një foto me bíkini dhe të gjithë i kishim sytë tek barku i rrùmbùllakòsur.

Siç e shihni, barku i Tunës është i sheshtë dhe alùdimet për shtatzëninë e saj morën fùnd këtu.

Shiko tv shqip

Related Posts