‘U lava se është e dielë’, moderatorja vetëm me peshqir

Ajo është ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Bukuroshja Liberta Spahiu e cila komentohet shpesherë në media për jetën private.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video të ndryshme, ashtu siç ka bërë edhe pak momente më parë.

E mbuluar vetëm me peshqir, moderatorja shihet duke shijuar një gotë verë të bardhë në natyrë.

 

View this post on Instagram

 

E dille… u lava de 💦 #qpllufqplluf

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

Shiko tv shqip

Related Posts