U tha që do fejoheshin/ Ndahen Ola dhe Murati: Ja nga u zbulua

Ola dhe Murati ishin ndër çiftet më simpatik tc reality showt, “Për’Puthen”.

Ato vendosën të dilnin bashkë nga programi më i ndjékur në shqiptari.

Edhe pse dolën çift ato asnjëherë nuk u janë shfaqur bashkë në publik.

Murati nuk ishte as në festën përmbyllëse të “Për’Puthen”.

Kur Ola u intervistua se ku e kishte ‘burrin’ e saj ajo u përgjigj se ai kishte pasur punë.

Çifti Murat-Ola nuk kanë postuar asnjë fotografi të vetme bashkë pas daljes nga emisioni.

Për shkak të këtij detaji shumë fansa aludojnë se ata mund t’i kenë dhënë fùnd lídhjes së tyre.

Gjithçka mbetet të shihet në vazhdim se çfarë do ndodhë mes bukuroshit turk dhe Olës, vajzës pròvokuese që ‘tràzoi’ shumë ujëra në studio.

Shiko tv shqip

Related Posts